Muadil (benzer) araç geldi, neden?

Sistemimizden anlık rezervasyon yapıldığı için, listelenen araçlar sadece o tarihler arası uygun olan araçlardır. Tercih ettiğiniz aracın aynısını size göndermeye çalışıyoruz. Seçmiş olduğunuz yakıt,vites ve segment durumu göz önüne alınarak tedarikçi firma tarafından muadil araç verilebilir. Nadiren önceki müşteriden geç gelmesi, aracın hasarlı gelmesi gibi durumlardan dolayı ücret farkı olmadan size benzeri bir araç veya daha üst sınıf bir […]

Aracı teslim alırken imzalayacağım evraklar nelerdir?

Sadece araç teslim formu imzalanır. (Formun üzerindeki detayları lütfen kontrol ediniz.) Teslimat sırasında ek olarak almak istediğiniz hizmetler olursa ve firma bunları tedarik ediyorsa ek hizmetler ile ilgili yapacağınız ödemeler ve imzalayacağınız evraklar Gaaraj.com sorumluluğu dışındadır.

Aracı teslim alırken yanımda bulundurmam gereken evraklar var mı? Varsa nelerdir?

Ehliyetiniz ve kimliğiniz yanınızda bulunmalıdır. İlk defa işlem gerçekleştiriyorsanız Araç Teslim Tutanağı üzerinden bilgi teyidi için işlem yapılan Kredi Kartınızı ibraz etmeniz gerekir. Sanal kart uygulaması kullanmış iseniz, banka işlem dekontunu ibraz etmeniz gerekir. (Sonraki işlemlerinizde de her farklı kart kullanmanız durumunda kart veya dekont ibrazı gereklidir.)

Aracı gününden önce getirdiğimde, ücret iadesi alabiliyor muyum?

Müşteri; kendi isteğiyle aracı iade etmesi durumunda, ücret iadesi yapılmaz.

Aracı teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Sözleşmede belirtilen maddelerde işaretlenmiş veya açıklama olarak eklenmiş her şeyi kontrol etmenizde fayda var. Özellikle km ve yakıt barı. Ayrıca dilerseniz tedbir amaçlı teslim alırken ve teslim ederken aracın ön,arka ve iç yüzlerine ait birer fotoğraf da çekebilirsiniz.

Teslimat seçenekleriniz nelerdir?

3 şekilde teslimat isteyebilirsiniz. Konum bilginizi sisteme girerek bulunduğunuz noktaya teslimat isteyebilirsiniz. (5 km üzeri ücretlendirilecektir.) Araç detayında havaalanı teslimatı varsa seçeceğiniz havaalanına teslimat isteyebilirsiniz. (Uçak rötarları kiralama sürenize dahil olacaktır.) Kiralayan firmadan size yakın lokasyondan aracı kendiniz alabilirsiniz.

Araç teslimatı gecikti ne yapabilirim?

Rezervasyon bilgilerinizin detaylarından aracı teslim edecek firma bilgilerine ulaşarak direk firmayı arayabilir veya çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz.